Halo: The Master Chief Collection zasili bibliotekę Xbox Game Pass?

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Halo Xbox Game Pass
Halo Xbox Game Pass

Microsoft opublikował dzisiaj na Twitterze filmik promujący usługę Xbox Game Pass. Co ciekawe na materiale celowo, bądź też przez przypadek, ujawniono, że do bogatej oferty gier dostępnych dla jej abonentów, trafi Halo: The Master Chief Collection. Materiał możecie obejrzeć poniżej.

Gra Halo: The Master Chief Collection to pakiet czterech odsłon serii Halo, w których głównym bohaterem był Master Chief. Zestaw zadebiutował w 2014 roku wyłącznie na konsoli Xbox One. Na razie plany jego dodania do biblioteki Xbox Game Pass nie zostały oficjalnie potwierdzone.

Przypominamy, że Xbox Game Pass to płatna usługa, która umożliwia dostęp do ponad 150 pełnych gier na konsolę Xbox One oraz tytułów z konsoli Xbox 360 dostępnych we wstecznej kompatybilności i wszystkich gier wydanych przez Microsoft już w dniu ich premiery. Miesięczny koszt abonamentu wynosi 29 zł.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów