Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

XONE

Halo Infinite ma już działający tryb kooperacji

Halo Infinite
Halo Infinite

Halo Infinite ma przed sobą jeszcze długą drogę do rynkowego debiutu, ale 343 Industries w ostatnim streamie podało nowe informacje o pracach nad grą. Okazuje się, że studiu udało się już całkowicie zaimplementować lokalny tryb kooperacji dla czterech graczy.

Infinite będzie mieć podobny system kustomizacji postaci, co Reach. Jeden z pracowników (Brian) potwierdził, że fani najbardziej lubią ten element wprowadzony w Reach i nie opłacało się go zmieniać.

Silnik graficzny Slipspace powstał głównie z myślą o PC, więc wersja na komputery osobiste z pewnością będzie wyglądać lepiej w porównaniu z Xboksem One. Niedługo mogą rozpocząć się testy gry na PC, wprowadzono również system przeciwdziałający cheaterom.

Gracze, którzy osiągnęli 152 poziom w Halo 5 otrzymają specjalny upominek po zalogowaniu do Infinite. W tej chwili nie wiemy co to będzie, ale prawdopodobnie może to być przedmiot do zmiany wizerunku postaci.

343 Industries przestanie wspierać Halo 5, szczególnie w kwestii nowych możliwości zmiany wizerunku postaci. Cała moc przerobowa pójdzie w prace nad Infinite, ale aktualizacje do piątki powinny się jeszcze pojawiać.

Programy pilotażowe będą przygotowane dla mniejszych grup graczy, ale wraz z biegiem czasu 343 Industries zwiększy ilość osób mogących wziąć udział w testach.

Halo Infinite nie ma w tej chwili daty wydania, ale wiadomo, że gra zadebiutuje na konsoli Xbox One i PC.

Advertisement. Scroll to continue reading.
Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Advertisement

Zobacz także...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

Advertisement