H1Z1 otrzymało wielką aktualizację na PC

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
H1z1
H1z1

Studio Daybreak Games wypuściło dziś ogromną aktualizację dla gry H1Z1 w wersji na PC. Pierwsza gra z gatunku battle royale otrzymała nową mapę, ulepszenia animacji oraz wiele więcej.

Nowa mapa w grze, Outbreak, to postapokaliptyczny świat o przestrzeni 8×8 kilometrów kwadratowych, zaprojektowany tak, by wzmocnić szybką, szaleńczą rozgrywkę. W Outbreak znajdziemy charakterystyczne elementy krajobrazu pochodzące z Z1, pierwszej mapy H1Z1 z czasów fazy Early Access. Outbreak zawiera nowe elementy terenu, ważne punkty, elementy graficzne i tekstury. Mapa Outbreak jest dostępna w trybach Solo, Duos oraz Fives wyłącznie na PC.

Obok nowej mapy, aktualizacja wprowadza zmiany do mechaniki gry, które pozwolą graczom powrócić do rozgrywki w klasycznym stylu H1Z1. Wśród nich znajdziemy nowe ruchy biegu i skoków oraz animacje niezbędne, by stworzyć szybszy i bardziej responsywny system rozgrywki, który zapewnia dające satysfakcję i intuicyjne walki. Klasyczne wskazówki dźwiękowe także powracają wraz z tą aktualizacją.

Źródło: Informacja prasowa

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów