H1Z1 od dziś dostępne w modelu Free to Play

Damian Stefański | @DStefanski | | Przeczytasz w 2 min.
H1z1
H1z1

Popularna gra z gatunku battle royal pt. H1Z1 od dziś przechodzi na model Free to Play. Oznacza to, że produkcję pobierzecie całkowicie za darmo w serwisie Steam.

Gra była wcześniej dostępna przez kilka lat w wczesnym dostępie. W początkowej fazie rozwoju H1Z1 gracze rywalizowali ze sobą w świecie zdominowanym przez zombie. Później gra wraz z rosnącą popularnością gatunku battle royal skierowała swój rozwój w tę stronę.

Udostępnienie gry za darmo ma zapełnić serwery graczami i przyśpieszyć rozwój H1Z1. Mimo, że tytuł jest teraz darmowy, gracze, którzy kupili grę w ciągu ostatnich dwóch tygodni i zagrali mniej niż dwie godziny, mogą otrzymać zwrot pieniędzy za pośrednictwem działu obsługi klienta Steam. W przypadku innych graczy, którzy grali w ten tytuł od czasów Wczesnego Dostępu ich konto zostanie wzbogacone o specjalny pakiet dodatków w którym znajdą się następujące przedmioty:

  • Bluza z kapturem Gasrunner
  • Koszulka Bloom Survivor
  • Splinter Camo ARV
  • 10 Skrzynek Zwycięstwa
  • 10 000 czaszek

W serwisie Steam pojawiły się także nowe pakiety DLC. Paczki zawierają wiele dodatkowych elementów, takich jak skórki, bronie i skrzynie. Najdroższy pakiet Gold został wyceniony na 360 zł. Deweloper produkcji ogłosił także, że wystartuje specjalna liga H1ZI  Pro League w której zmierzą się najlepsze drużyny e-sportowe.

Gra H1Z1 jest dostępna na razie tylko na komputerach PC. W przyszłości planowane jest jej wydanie na PlayStation 4 i Xbox One.

H1Z1 w modelu Free to Play

Źródło: Dualshockers

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów