Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PC

H1Z1 od dziś dostępne w modelu Free to Play

H1z1
H1z1

Popularna gra z gatunku battle royal pt. H1Z1 od dziś przechodzi na model Free to Play. Oznacza to, że produkcję pobierzecie całkowicie za darmo w serwisie Steam.

Gra była wcześniej dostępna przez kilka lat w wczesnym dostępie. W początkowej fazie rozwoju H1Z1 gracze rywalizowali ze sobą w świecie zdominowanym przez zombie. Później gra wraz z rosnącą popularnością gatunku battle royal skierowała swój rozwój w tę stronę.

Udostępnienie gry za darmo ma zapełnić serwery graczami i przyśpieszyć rozwój H1Z1. Mimo, że tytuł jest teraz darmowy, gracze, którzy kupili grę w ciągu ostatnich dwóch tygodni i zagrali mniej niż dwie godziny, mogą otrzymać zwrot pieniędzy za pośrednictwem działu obsługi klienta Steam. W przypadku innych graczy, którzy grali w ten tytuł od czasów Wczesnego Dostępu ich konto zostanie wzbogacone o specjalny pakiet dodatków w którym znajdą się następujące przedmioty:

  • Bluza z kapturem Gasrunner
  • Koszulka Bloom Survivor
  • Splinter Camo ARV
  • 10 Skrzynek Zwycięstwa
  • 10 000 czaszek

W serwisie Steam pojawiły się także nowe pakiety DLC. Paczki zawierają wiele dodatkowych elementów, takich jak skórki, bronie i skrzynie. Najdroższy pakiet Gold został wyceniony na 360 zł. Deweloper produkcji ogłosił także, że wystartuje specjalna liga H1ZI  Pro League w której zmierzą się najlepsze drużyny e-sportowe.

Gra H1Z1 jest dostępna na razie tylko na komputerach PC. W przyszłości planowane jest jej wydanie na PlayStation 4 i Xbox One.

H1Z1 w modelu Free to Play

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

Advertisement