H1Z1 na PlayStation 4 będzie dostępne w modelu Free to Play. Otwarta beta już w maju

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 2 min.
H1z1
H1z1

Firma Daybreak Games ogłosiła dzisiaj, że H1Z1 zadebiutuje na konsoli PlayStation 4 jako gra bezpłatna z mikrotransakcjami, a jej otwarte testy beta ruszą już 22 maja 2018 roku. Wersja na konsole Sony będzie zawierała nowe bronie, odświeżony interfejs oraz ulepszony system rozwoju i progresji broni. Modyfikacji ulegnie także sterowanie oraz system ekwipunku. Dzięki wprowadzonym zmianom gra ma być jeszcze bardziej dynamiczna i przystępna.

H1z1 Ps4

Nowy kołowy system zarządzania ekwipunkiem

H1Z1 zostało w pełni zoptymalizowane dla PlayStation 4 i działa w 60 klatek na sekundę na PS4 Pro i w 30 klatkach na podstawowej wersji platformy Sony. Pierwsza zamknięta, weekendowa beta gry rusza w tym miesiącu. Gracze już mogą się na nią rejestrować na oficjalnej stronie gry www.H1Z1.com/PlayStation4.

Przypomnijmy, że gra H1Z1 zadebiutowała na platformie Steam w fazie wczesnego dostępu w lutym 2016 roku, a dwa lata później, czyli w lutym bieżącego roku zadebiutowała w pełnej wersji. Jest to tak naprawdę pierwszy tytuł z gatunku battle royale, i choć nie osiągnął takiego sukcesu jego jego następcy – Playerunknown’s Battlegrounds i Fortnite, to wciąż cieszy się popularnością i z pewności jego konsolowa wersja przyciągnie wielu graczy.

H1Z1 – zwiastun (PS4)

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów