H1Z1 cieszy się olbrzymią popularnością na PlayStation 4

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 2 min.
H1z1 Ps4
H1z1 Ps4

Studio Daybreak Games ogłosiło, że gra battle royale H1Z1, która od dwóch dni jest dostępna w fazie otwartej bety w PlayStation Store, cieszy się olbrzymią popularnością. Tytuł został już pobrany 1.5 mln razy i to w zaledwie w ciągu pierwszej doby od premiery. Terrence Yee, jeden z producentów gry, nie kryje swojego zadowolenia z osiągniętego wyniku:

To niesamowite osiągnięcie i chcemy podziękować wszystkim graczom, którzy przyczynili się do tego wyniku. Uważamy, że udało nam się znaleźć odpowiedni balans w temacie konsolowego battle royale, czego wynikiem jest pozytywna reakcja graczy na przeprojektowaną wersję H1Z1. Będziemy dalej ulepszać grę na podstawie opinii uczestników otwartej bety, by upewnić się, że dostarczamy najlepsze możliwe doświadczenie dla naszej stale rosnącej społeczności.

Gra H1Z1 to pionierski przedstawiciel gatunku battle royale. Produkcja Daybreak Game Company ukazała się na początku 2016 roku w fazie Early Access na platformie Steam, ale z powodu początkowych błędów technicznych nie osiągnęła takiego sukcesu jak Fortnite czy PUBG. Gra w lutym bieżącego roku zadebiutowała w finalnej wersji na PC, a w marcu przeszła do modelu Free to Play, dzięki czemu otrzymała zastrzyk nowych graczy. Gra na konsoli PlayStation 4 również dostępna jest bezpłatnie, a jej finalna wersja ma zadebiutować jeszcze w tym roku.

Zwiastun H1Z1

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów