Gwiazdorska obsada Need for Speed Payback

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę

Już 10 listopada zadebiutuje na półkach sklepowych kolejna odsłona kultowej serii gier wyścigowych Need for Speed. Gra pojawi się w edycji na PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One i będzie pierwszą odsłoną w historii cyklu z pełną polską wersją językową.

W dubbingowej obsadzie nie mogło zabraknąć prawdziwych gwiazd nie tylko ze świata filmu, ale również muzyki i sportu. W rolę Holtzmana, przywódcy Kompanii Ryzykantów, którzy przemierzają bezdroża Fortune Valley, wcielił się wielokrotny zdobywca nagrody muzycznej Fryderyk, popularny raper, muzyk i kompozytor Adam „O.S.T.R.” Ostrowski. Głosu La Catrinie, szefowej Cmentarnej Załogi, udzieliła wielokrotna mistrzyni w boksie tajskim oraz mieszanych sztukach walki Joanna Jędrzejczyk. Znany z serii „Pitbull” aktor Piotr Stramowski w Need for Speed Payback natomiast zagrał Udo Rotha z Ligi 73, która rozbija się swoimi samochodami w okolicach opuszczonego lotniska.

Poniżej możecie sprawdzić materiał na którym zaprezentowano jak przebiegały pracę nad polskim dubbingiem w Need for Speed Payback

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów