Dzisiaj premiera Need for Speed: Payback

Need For Speed Payback e1496414780826

Need for Speed: Payback właśnie dziś pojawił się na półkach sklepowych. W sieci ukazywały się już pierwsze recenzje gry, o czym informowaliśmy wcześniej. Nowa gra Ghost Games zbiera średnie oceny, na naszą recenzję musicie jeszcze trochę poczekać. Need for Speed: Payback ukazał się na konsole PlayStation 4 i Xbox One oraz na platformie Origin dla komputerów osobistych. Ciekawą obsadę znajdziemy w polskiej wersji gry – głosów postaciom użyczyli m.in. Adam „O.S.T.R.” Ostrowski, Joanna Jędrzejczyk i Piotr Stramowski.

Akcja gry rozgrywa się w Fortune Valley, które jest odpowiednikiem rzeczywistego Las Vegas. Fabuła dotyczy skorumpowanego świata hazardu, tak więc nie zabraknie porachunków z gangsterami i ucieczek przed policją. W trakcie rozgrywki będziemy mieli okazję wcielić się w trzy grywalne postacie – Macca, Taylera oraz Jess, a każda z nich będzie się specjalizowała w innym rodzaju wyścigów.

Dwa lata temu odświeżyliśmy serię, wsłuchując się w głosy naszych fanów, i stworzyliśmy grę powracającą do korzeni Need for Speed – szybkie samochody, duże możliwości modyfikacji i widowiskowe pościgi policyjne. W Need for Speed Payback podnieśliśmy poprzeczkę, dodając hollywoodzki styl, pełną emocji akcję, ogromny otwarty świat, jeszcze większe możliwości modyfikacji i fabułę, która popycha grę naprzód – powiedział producent wykonawczy Marcus Nilsson. Z radością oddajemy do rąk graczy nową odsłonę serii, która zapewnia nie tylko to wszystko, za co ją pokochali, ale też wyznacza nowe granice gier wyścigowych.

Dajcie nam znać, czy gracie już w Need for Speed: Payback, a przede wszystkim, czy gra spełniła pokładane w nią nadzieje.