Guerrilla Games pracuje nad nową grą wieloosobową

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 1 minutę
Killzone Shadow Fall
Killzone Shadow Fall

Guerrilla Games zasłynęło ostatnimi czasy dzięki Horizon Zero Dawn, ale studio dało się poznać graczom z dobrej strony głównie za sprawą serii Killzone. Studio pracuje obecnie nad niezapowiedzianym jeszcze projektem.

Holendrzy zatrudnili niedawno jednego z pracowników Ubisoftu, który przez większość czasu pracował nad Rainbow Six Siege, ale Simon Larouche jest również znany z prac nad Killzone 2.

Nowa produkcja ma dostać szereg nowości takich jak rozgrywki turniejowe, losowe dobieranie graczy, klany i wiele innych. Nie można również zapomnieć o integracji z PlayStation Network i testowaniu serwerów.

Guerrilla Games współpracujące wyłącznie z Sony się rozrasta i w tej chwili ma ponad 400 pracowników. Nowe IP to zawsze dobra wiadomość, choć wielu wolałoby kontynuację Horizon Zero Dawn. Nowa gra studia miałaby zadebiutować razem z kolejną generacją PlayStation.

Źródło: http://www.pushsquare.com/news/2019/04/guerrilla_appears_to_be_making_a_multiplayer_game

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów