Gry PlayStation Plus luty 2016 poznamy w tym tygodniu

Damian Stefański | @DStefanski | | Przeczytasz w 1 minutę

Jak zwykle pod koniec miesiąca rozpoczynają się spekulacje na temat gier jakie zostaną zaprezentowane w usłudze PlayStation Plus. Sony od kilku miesięcy delikatnie mówiąc nie zachwycało jakością usługi PS+. Wszyscy posiadacze konsoli PlayStation 4 ciągle oczekiwali na darmowe duże tytuły AAA, a rzeczywistość była zupełnie inna.

W ostatnich rozpiskach Sony na PS4 za darmo dawało przede wszystkim małe produkcje, które miały premierę w ten sam dzień co start nowej oferty PlayStation Plus (czyli pierwszy wtorek miesiąca).

Jak przypuszcza serwis Push Square w tym miesiącu kandydatami do PlayStation Plus luty są gry:

Not a Hero – oldskulowa strzelanina 2D autorstwa Devolver Digital. Premiera gry wypada na 2 lutego 2016.

Amazing Discoveries in Outer-Space – niezależna gra przygodowa. Jej premiera również wypada na 2 lutego.

Autorzy amerykańskiego portalu Push Square stawiają również na startowe tytuły PlayStation 4 – Killzone: Shadow Fall lub Knack. Są to jednak tylko spekulacje, a prawdziwą lutową rozpiskę PlayStation Plus poznamy w tym tygodniu. Pozostaje mieć nadzieje, ze Sony nas nie zawiedzie.

Źródło: Push Square

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów