Gra The Legend of Zelda: Breath of the Wild będzie miała więcej niż jedno zakończenie

| @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę

Do tej potu gry z serii Zelda zawsze miały jedno proste zakończenie, wszystko jednak wskazuje na to, że mająca w marcu premierę najnowsza odsłona zatytułowane The Legend of Zelda: Breath of the Wild, będzie miała więcej niż rozstrzygnięcie.

W wywiadzie dla IGN Portugalia, producent Zelda Eiji Aonuma zdradził, że gra będzie posiadał alternatywne zakończenie, ale będzie trzeba je odkryć:

Jest alternatywne zakończenie jeśli spełnisz odpowiednie kryteria. Jeśli zrobisz kilka rzeczy, możesz zobaczyć inne zakończenie.

W tym samym wywiadzie, Aonuma potwierdziły, że koń Epona również będzie dostępny w grze, ale nie zdradził on szczegółów jak go odnaleźć oraz co jego pojawienie się będzie oznaczać.

Epona po raz pierwszy pojawił się w serii w odsłonie The Legend of Zelda: Ocarina of Time dostępnej na konsoli Nintendo 64 i był również kluczową postacią w Majora Mask i Twilight Princess.

The Legend of Zelda: Breath of the Wild zadebiutuje 3 marca, 2017 zarówno na konsoli Nintendo Switch jak i Wii U.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

Call Of Juarez: The Cartel oraz Więzy krwi we wstecznej kompatybilności Xbox One - https://t.co/KTyJZmg7NB https://t.co/yYv4rndfLb
Dakar 18 - dzisiaj premiera oficjalnej gry Rajdu Dakar - https://t.co/A6rDc2hdBa https://t.co/tJis0Z4pWz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch