Gra Project Judge zostanie na Zachodzie wydana pod tytułem Judgment

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Judgment
Judgment

Zapowiedziana we wrześniu gra Project Judge, za produkcję której odpowiedzialne jest studio Ryu Ga Gotoku, twórcy serii Yakuza, zadebiutuje w Japonii już 13 grudnia. Dzisiaj w końcu poznaliśmy przybliżoną datę premiery na Zachodzie. Gra ukaże się u nas latem przyszłego roku wyłącznie na PlayStation 4 i pod zmienionym tytułem – Judgment. Warto dodać, że produkcja będzie posiadała oprócz oryginalnej ścieżki również angielski dubbing.

Akcja Judgment osadzona jest w Kamurocho, czyli fikcyjnym odpowiedniku tokijskiej dzielnicy Kabukicho. Głównym bohaterem jest Takayuki Yagami, były prawnik. Protagonista jest bardzo zaniepokojony przerażającą serią zabójstw, które mają miejsce w mieście. Policja uważa, że to zwykła wojna gangów, lecz Yagamiemu nie daje to spokoju i rozpoczyna prywatne śledztwo.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów