Gra Obcy: Przymierze zadebiutuje na goglach VR

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę

Pod koniec grudnia otrzymaliśmy pierwszy zwiastun filmu Obcy: Przymierze, a jak donosi serwis The Verge jeszcze w tym roku możemy się spodziewać również gry, która zadebiutuje na goglach wirtualnej rzeczywistości. Nad produkcją ma czuwać sam Ridley Scott, reżyser pierwszego Obcego oraz najnowszej części, która zadebiutuje na wielkim ekranie 17 maja bieżącego roku.

To nie pierwszy raz kiedy planuje się przenieść uniwersum Obcego do wirtualnej rzeczywistości. Przed premierą gry Obcy: Izolacja, można było na pokazach wypróbować demo VR, ale ostatecznie produkcja Creative Assembly nie doczekała się edycji na gogle.

O grze Obcy: Przymierze nie wiemy na razie zbyt wiele. Nie wiemy również na jakich platformach zadebiutuje. Z lakonicznej informacji prasowej dowiadujemy się, że zadaniem gracza będzie poznać historię Obcego oraz jego świat.

Zwiastun filmu Obcy: Przymierze

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów