Gra Hellblade: Senua’s Sacrifice od dzisiaj dostępna w usłudze Xbox Game Pass

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Hellblade

Hellblade: Senua’s Sacrificeto to jedna z najlepszych produkcji poprzedniego roku i tytuł, który wyznaczył nowe standardy w grach niezależnych. Produkcja brytyjskiego studia Ninja Theory wygląda obłędnie i dostarcza wymagającą rozgrywkę okraszoną dojrzałą historią. Gra na początku grudnia została wydana w pudełkowej edycji na konsolę PlayStation 4, ale tym razem to Microsoft jest krok przed Japończykami. Hellblade jest bowiem od dzisiaj dostępne dla wszystkich abonentów usługi Xbox Game Pass.

Uprzywilejowanie platformy Xbox One nie powinno nikogo dziwić, Microsoft bowiem podczas tegorocznych targów E3 ogłosił wykupienie firmy Ninja Theory. W przyszłości możemy się więc spodziewać, że produkcje studia będą omijały konsole Sony.

Hellblade: Senua’s Sacrifice zadebiutowało pierwotnie w sierpniu 2017 roku w edycji na PC i PlayStation 4, w kwietniu tego roku gra pojawiła się również na Xbox One.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów