Gra Conan Exiles rozeszła się w liczbie blisko pół miliona kopii

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Conan Exiles
Conan Exiles

Studio FunCom, w kwartalnym sprawozdaniu finansowym, podało wyniki sprzedaży swojej najnowszej produkcji. Mowa oczywiście o Conan Exiles, grze RPG z otwartym światem, która od 31 stycznia jest dostępna w fazie Early Access. Nieukończoną wersję produkcji zakpiło w przeciągu miesiąca 480 tys. graczy. Jest to wyśmienity wynik,  który pozwolił w przeciągu zaledwie siedmiu dni od pojawienia się gry na platformie Steam, pokryć dotychczasowe koszty produkcji.

Conan Exiles kosztował na razie 4.5 miliona dolarów, ale tytuł wciąż generuje koszty ponieważ faza produkcji nie została jeszcze ukończona. Biorąc pod uwagę popularność gry, zarobki płynące ze sprzedaży powinny być coraz większe.

Produkcja już niebawem będzie dostępna (trzeci kwartał bieżącego roku) dla posiadaczy konsoli Xbox One w programie Xbox One Game Preview. Premiera finalnej wersji jest planowana na początek 2018 roku w edycji na PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Zwiastun Conan Exiles

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów