God of War z rekordową sprzedażą

Kacper Cembrowski | @_Diabe | | Przeczytasz w 2 min.
God Of War

Nowa odsłona God of War okazała się strzałem w dziesiątkę, i to dosłownie. Gra została doceniona przez recenzentów, bowiem dostawała bardzo wysokie, oscylujące wokół samych 10 i 9 oceny, a na stronie Metacritic ich średnia wynosi 94. Dzięki temu nowy Bóg Wojny stał się najwyżej ocenianą grą ekskluzywną na PlayStation 4. Oceny najwyraźniej odbiły swoje piętno na sprzedaży gry – jak podaje Sony, God of War sprzedał się w ilości 3.1 miliona kopii w ciągu pierwszych 3 dni (20-22 kwietnia). I w tej kategorii nowa gra studia Santa Monica znowu jest najlepsza, bowiem żadna inna gra na PlayStation 4 nie sprzedała się tak szybko aż w takiej ilości.

Szef studia Santa Monica, Shannon Studstill, podziękował fanom i deweloperom za ogromne powodzenie God of War.

Niedawno na Kotaku pojawiły się plotki o tym, że reżeyser gry, Cory Barlog, ma w planach kolejne pięć części God of War. Barlog jednak odniósł się do tego na swoim Twitterze. Wspomniane wpisy możecie zobaczyć poniżej.

Naszą recenzję najnowszej odłosny God of War możecie znaleźć pod tym linkiem.

Gra jest już dostępna, wyłącznie na konsolę PlayStation 4.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów