Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PS4

God of War miał dostać DLC

God of War okazał się niewątpliwym wielkim sukcesem sprzedażowym. Cory Barlog planował nawet DLC, które ostatecznie nie ujrzy światła dziennego.

Plany były dość ambitne, co niestety poskutkowało tym, że dodatek się nie pojawił i być może będzie to podstawa dla drugiej części cyklu przygód Kratosa i jego syna Atreusa.

Pomysł był na tyle rozległy, że planowano samodzielny dodatek na wzór Uncharted Zaginione Dziedzictwo czy InFamous: First Light.

God Of War

Warto dodać, że Guerrilla Games i Insomniac również pokwapili się o dodatkową zawartość dla swoich gier, ale w przypadku Horizon Zero Dawn i Marvel’s Spider-Man potrzebujemy podstawowych wersji, aby zagrać w DLC.

Współpracownicy Cory’ego od razu zauważyli, że rozszerzona zawartość będzie wymagała samodzielnej produkcji,  co ponoć okazało się głównym powodem zaniechania prac.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

Advertisement