God of War miał dostać DLC

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 1 minutę

God of War okazał się niewątpliwym wielkim sukcesem sprzedażowym. Cory Barlog planował nawet DLC, które ostatecznie nie ujrzy światła dziennego.

Plany były dość ambitne, co niestety poskutkowało tym, że dodatek się nie pojawił i być może będzie to podstawa dla drugiej części cyklu przygód Kratosa i jego syna Atreusa.

Pomysł był na tyle rozległy, że planowano samodzielny dodatek na wzór Uncharted Zaginione Dziedzictwo czy InFamous: First Light.

God Of War

Warto dodać, że Guerrilla Games i Insomniac również pokwapili się o dodatkową zawartość dla swoich gier, ale w przypadku Horizon Zero Dawn i Marvel’s Spider-Man potrzebujemy podstawowych wersji, aby zagrać w DLC.

Współpracownicy Cory’ego od razu zauważyli, że rozszerzona zawartość będzie wymagała samodzielnej produkcji,  co ponoć okazało się głównym powodem zaniechania prac.

Źródło: http://twistedvoxel.com/god-of-war-director-dlc-idea-too-ambitious/

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów