Ghost Recon Breakpoint z darmowym weekendem, poważna aktualizacja do gry już jutro

Kasjan Nowak | @Kasjan_Nowak | | Przeczytasz w 1 minutę
Ghost Recon Breakpoint
Ghost Recon Breakpoint

Ghost Recon Breakpoint nie zrobił szału wśród recenzentów i graczy, również u nas gra dostała ocenę bardzo średnią (recenzja). Jednak jeśli z jakiegoś powodu interesuje Was ta produkcja, to będziecie mogli ją sprawdzić zupełnie za darmo na PC, PlayStation 4 i Xbox One w najbliższy weekend, w dniach 26-29 marca. Dodatkowo, już jutro do gry trafi aktualizacja 2.0 oraz drugi epizod z przepustki sezonowej o nazwie Spisek, o którym więcej dowiecie się ze zwiastuna poniżej. Nowa przygoda oferuje nam kilka misji, a z pomocą w nich przyjdzie nam Sam Fisher, czyli bohater serii Splinter Cell.

Ghost Recon Breakpoint to wojskowa strzelanina w otwartym świecie. Jej akcja toczy się na wrogiej i odciętej od świata wyspie Aurora, z którą od pewnego czasu nie ma żadnego kontaktu. Ten archipelag malowniczych wysp jest siedzibą Skell Technology, firmy przyszłości, która stawia na rozwój robotyki. Gracz zostanie tam wysłany wraz z odziałem na misję zwiadowczą, ale śmigłowce niespodziewanie zostaną zestrzelone.

Ghost Recon Breakpoint zwiastun

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów