Genesis będzie kompletować drużynę CS:GO na katowickim IEM-ie

Kasjan Nowak | @Kasjan_Nowak | | Przeczytasz w 2 min.

Startujący pod koniec lutego Intel Extreme Masters 2017 Katowice to wielkie święto e-sportu. Genesis, producent sprzętu gamingowego, właśnie zapowiedział swoją obecność na imprezie. W czasie trwania IEM-u odwiedzający stoisko producenta będą mogli zgłosić swoją kandydaturę do Team Genesis – aktualnie formowanej drużyny Counter-Strike: Global Offensive.

Prócz tego, chętni zyskają możliwość porozmawiania z Patrykiem „Rogalikiem” Rogalą, managerem ekipy. Producent przygotuje także sześć stanowisk komputerowych do grania w CS:GO, by każdy mógł już na miejscu pokazać swoje umiejętności. W trakcie imprezy Genesis zaprezentuje również nowe produkty, m.in. zestaw głośnikowy, mouse bungee czy też nowe obudowy komputerowe. Część z nich będzie dostępna w specjalnych cenach w sklepie producenta, będącym częścią stoiska. W sklepowej ofercie znajdą się również najpopularniejsze produkty z dotychczasowej oferty Genesis. Wśród pozostałych atrakcji nie zabraknie też konkursów z nagrodami – w tym turniejów 1v1 w CS:GO.

Intel Extreme Masters to najdłużej działający cykl e-sportowych turniejów. Impreza potrwa przez dwa weekendy, w dniach od 25 do 26 lutego, a także od 3 do 5 marca. Zawody oczywiście zostaną przeprowadzone na terenie katowickiego Spodka.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów