Garść świeżych informacji na temat Diablo IV

Diablo 4
Diablo 4

Firma Blizzard podzieliła się trzecim ze swoich kwartalnych raportów na temat produkcji kolejnej odsłony jednej z ich najbardziej kultowych serii, Diablo IV.

W długim i bogatym w treść artykule skierowanym do fanów, znajdziemy informacje na temat zmian w umiejętnościach i systemie talentów. Zobaczymy drzewo (dosłownie) umiejętności dla klasy czarodziejki wraz z dogłębnym omówieniem jej systemu uroków, który pozwala używać aktywnych skilli w pasywnej formie, wzmacniając tym samym postać. Ponadto ujrzeć tam można również kilka gifów i krótką notkę na temat atrakcji przygotowanych dla osób, które skończyły grę, czyli tzw. end game’ie.

Całość raportu w języku angielskim można odczytać pod tym linkiem: klik

Po wielu kontrowersjach dotyczących Blizzarda, między innymi związanymi z zapowiedzią mobilnego Diablo Immortal, protestami w Hong Kongu, czy nie do końca poprawnie przygotowanemu odświeżeniu Warcrafta 3, Diablo IV, przynajmniej pozornie, wygląda jak krok firmy w dobrym kierunku. Niestety nie wiemy, kiedy będzie miała miejsca premiera gry, choć plotki mówią, że stanie się to już w przyszłym roku.