Game of Thrones – A Telltale Games Series pierwszy zwiastun

Damian Stefański | @DStefanski | | Przeczytasz w 1 minutę

W sieci pojawił się pierwszy zwiastun Game of Thrones – A Telltale Games Series. Trailer jest bardzo krótki, ale widać na nim wiele postaci znanych z serialowej wersji książki. Historia opowiadać będzie o domu Forresterów, szlacheckiej rodziny z północy Westeros, który był lojalny sojusznikiem rodu Starków z Winterfell. Fabuła będzie rozgrywać się w czasie Wojną Pięciu Królówi i podobnie jak w serialu pełna będzie intryg, zdrad i krwawych zemst. Autorzy zapowiedzieli, że w czasie rozgrywki będziemy wcielać się w różne postacie z rodu Forresterów. Podobnie jak w The Walking Dead, podjęte decyzje będą wpływać na przygodę.

Game of Thrones – A Telltale Games Series będzie mieć sześć sezonów. Zagrać będzie można na wielu platformach m.in. PC, Mac, Xbox 360, Xbox One, PlayStation 3, PlayStation 4 oraz  iOS. Jak podoba się Wam zwiastun? Czego oczekujecie od tej produkcji?

Game of Thrones – A Telltale Games Series zwiastun

Źródło: YouTube.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów