Furi otrzyma w marcu dodatek na PlayStation 4 i PC

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę

Francuskie studio The Game Bakers, poinformowało dzisiaj, że ekskluzywny dodatek do gry Furi, dostępny dotąd wyłącznie dla posiadaczy konsoli Xbox One, zmierza na PC i PlayStation 4.

DLC zatytułowane One More Fight, wprowadza nowego bossa oraz arenę i będzie dostępne na PC i PS4 w marcu tego roku. Wraz z dodatkiem wydana zostanie także łatka, która poprawi drobne błędy, doda nowe funkcje oraz alternatywny system sterowania.

Furi to jedna z najlepszych zeszłorocznych gier indie. Produkcja zadebiutowała na komputerach osobistych i PlayStation 4 w lipcu. Posiadacze konsoli Xbox One musieli czekać na premierę aż do grudnia, ale otrzymali za to bogatszą edycję.

Jeśli nie graliście jeszcze w Furi, zachęcamy do obejrzenia zwiastuna i lektury naszej recenzji, którą możecie przeczytać tutaj.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów