Furi w przyszłym tygodniu trafi na konsolę Nintendo Switch

| @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę

Już pod koniec ubiegłego roku, informowaliśmy, że gra Furi zadebiutuje w styczniu w edycji na najnowszą platformę Nintendo. Dzisiaj studio The Game Bakers ogłosiło, że ten dość nietypowy slasher, będzie dostępny na Nintendo Switch już 11 stycznia.

Premierowa wersja Furi, będzie oferować wszystkie funkcje dostępne na pozostałych platformach i wzbogacona będzie, wcześniej płatnym DLC „One More Fight”, które wprowadza kolejnych bossów oraz możliwość speedrunu na zabójczo trudnym poziomie trudności.

Gra Furi ukazała sie pierwotnie wersjach na PlayStation 4, Xbox One oraz PC w połowie 2016 roku i zyskała uznanie krytyków oraz graczy. Jej rozgrywka oparta jest na niezwykle szybkich starciach typu szarżuj i tnij lub strzelaj oraz na strukturze nieustających starć z kolejnymi bossami.

Furi – zwiastun Nintendo Switch

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

Metro Exodus – grafiki prezentujące postacie i potwory https://t.co/vLquMzNjX1 https://t.co/kFi61YuWiW
Fabularny zwiastun Far Cry New Dawn https://t.co/Dltgz62MBN https://t.co/M06xMFXGxq

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch