Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

MOBILE

Forza Street – darmowa odsłona znanej serii na zwiastunie

Forza Street
Forza Street

Microsoft opublikował zwiastun gry Forza Street. Tytuł jest w pełni darmowy i dostępny – na tę chwilę – wyłącznie na komputerach osobistych.

Gra znajduje się już  na oficjalnej stronie amerykańskiej firmy, skąd możemy pobrać produkt, a także przeczytać opis oraz przyjrzeć się zrzutom ekranu.

Zaprezentowana odsłona popularnej serii gier wyścigowych trafi również na urządzenia mobilne z systemem iOS oraz Android. Microsoft nie ujawnił jednak dokładnej daty premiery.

Warto wspomnieć, że pierwsze nieoficjalne informacje na temat Forzy Street pojawiły się już na początku marca.

Dziś wszelkie przypuszczenia zostały zweryfikowane, a wątpliwości rozwiane. Microsoft nie tylko zaprezentował, ale także udostępnił grę.

Dzięki temu każdy zainteresowany może przekonać się na własnej skórze, czy ta poboczna odsłona znanej serii prezentuje podobny poziom, do którego zdążyły nas przyzwyczaić ostatnie części cyklu.

Forza Street – zwiastun gry

Advertisement. Scroll to continue reading.
Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

Advertisement