Forza Street – darmowa odsłona znanej serii na zwiastunie

Mikołaj Ciesielski | @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 1 minutę
Forza Street
Forza Street

Microsoft opublikował zwiastun gry Forza Street. Tytuł jest w pełni darmowy i dostępny – na tę chwilę – wyłącznie na komputerach osobistych.

Gra znajduje się już  na oficjalnej stronie amerykańskiej firmy, skąd możemy pobrać produkt, a także przeczytać opis oraz przyjrzeć się zrzutom ekranu.

Zaprezentowana odsłona popularnej serii gier wyścigowych trafi również na urządzenia mobilne z systemem iOS oraz Android. Microsoft nie ujawnił jednak dokładnej daty premiery.

Warto wspomnieć, że pierwsze nieoficjalne informacje na temat Forzy Street pojawiły się już na początku marca.

Dziś wszelkie przypuszczenia zostały zweryfikowane, a wątpliwości rozwiane. Microsoft nie tylko zaprezentował, ale także udostępnił grę.

Dzięki temu każdy zainteresowany może przekonać się na własnej skórze, czy ta poboczna odsłona znanej serii prezentuje podobny poziom, do którego zdążyły nas przyzwyczaić ostatnie części cyklu.

Forza Street – zwiastun gry

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów