For the King i Metro: Last Light Redux za darmo w Epic Games Store

For The King I Metro Last Light Redux Za Darmo

Epic Games umożliwił graczom przypisanie przez najbliższy tydzień gier For the King i Metro: Last Light Redux za darmo do swojego konta w sklepie Epic Games Store. 

For the King to kusząca uroczą oprawą strategia turowa autorstwa IronOak Games, w której gracze (w ramach lokalnej lub internetowej kooperacji) na prośbę królowej wyruszają na ratunek królestwu Fahrul. Jednym z istotniejszych elementów gry jest losowy układ mapy oraz napotykanych na niej wydarzeń, znacząco wpływając na „regrywalność” produkcji.

For the King ukazało się w 2018 roku na komputerach PC, osiągając średnią 75% na OpenCritic. Obecnie w produkcję IronOak Games zagrać można również na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch.

For The King – recenzja na dwa głosy

Metro: Last Light Redux to kontynuacja ciepło przyjętego Metro 2033, którego akcja osadzona została w moskiewskim metrze, będącym domem dla ludzi ocalałych po wojnie nuklearnej. Wersja Redux jest niczym więcej jak odświeżonym wydaniem gry, choć akurat w przypadku tej odsłony zmiany nie są tak mocno widoczne jak w części pierwszej.

Metro: Last Light Redux ukazało się w 2014 roku – zaledwie rok po premierze pierwowzoru – na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One, osiągając średnią ocen 79% na OpenCritic.

Metro Redux – recenzja

For the King i Metro: Last Light Redux za darmo odebrać będzie można do 11 lutego do godziny 17:00, kiedy to udostępniona zostanie kolejna darmowa produkcja – Halcyon 6.