Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

TANIE GRANIE

For the King i Metro: Last Light Redux za darmo w Epic Games Store

For The King I Metro Last Light Redux Za Darmo

Epic Games umożliwił graczom przypisanie przez najbliższy tydzień gier For the King i Metro: Last Light Redux za darmo do swojego konta w sklepie Epic Games Store. 

For the King to kusząca uroczą oprawą strategia turowa autorstwa IronOak Games, w której gracze (w ramach lokalnej lub internetowej kooperacji) na prośbę królowej wyruszają na ratunek królestwu Fahrul. Jednym z istotniejszych elementów gry jest losowy układ mapy oraz napotykanych na niej wydarzeń, znacząco wpływając na „regrywalność” produkcji.

For the King ukazało się w 2018 roku na komputerach PC, osiągając średnią 75% na OpenCritic. Obecnie w produkcję IronOak Games zagrać można również na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch.

For The King – recenzja na dwa głosy

Metro: Last Light Redux to kontynuacja ciepło przyjętego Metro 2033, którego akcja osadzona została w moskiewskim metrze, będącym domem dla ludzi ocalałych po wojnie nuklearnej. Wersja Redux jest niczym więcej jak odświeżonym wydaniem gry, choć akurat w przypadku tej odsłony zmiany nie są tak mocno widoczne jak w części pierwszej.

Metro: Last Light Redux ukazało się w 2014 roku – zaledwie rok po premierze pierwowzoru – na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One, osiągając średnią ocen 79% na OpenCritic.

Metro Redux – recenzja

For the King i Metro: Last Light Redux za darmo odebrać będzie można do 11 lutego do godziny 17:00, kiedy to udostępniona zostanie kolejna darmowa produkcja – Halcyon 6.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Advertisement

Zobacz także...

XSX

Microsoft po raz kolejny zaprezentował listę gier, które trafią do biblioteki Xbox Game Pass w przeciągu następnych dwóch tygodni. Najsmakowitszym kąskiem dla wielu z...

RECENZJE GIER

Sześcienne szkielety powstają ze switchowego grobu, by zawojować rynek PC… Dobra, to nie był dobry początek. Dość długo zastanawiałem się, co zrobić ze Skellboy:...

TANIE GRANIE

Epic Games umożliwił graczom przypisanie przez najbliższy tydzień gry Galactic Civilizations III za darmo do swojego konta w sklepie Epic Games Store.  Galactic Civilizations III to...

NINTENDO

Rok 2021 to rok dwóch bardzo ważnych rocznic dla marki Pokemon. Po pierwsze, 27 lutego fani z Japonii (pierwsze gry pojawiły się na Zachodzie...

Advertisement