Final Fantasy VII: Remake – Tifa w akcji na nowym zwiastunie!

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 2 min.

Wczorajszy teaser Final Fantasy VII: Remake to nie wszystko, co przygotowało dla nas Square Enix. Podczas własnej konferencji, która rozpoczęła się dzisiaj o trzeciej w nocy, firma udostępniła ponad trzyminutowy zwiastun produkcji, na którym możemy zobaczyć wiele nowych fragmentów z rozgrywki.

Eksploracja Midgaru i starcie na motocyklu to tylko dwie z wielu z wyjątkowo efektownych scen, które będziecie mogli zobaczyć na materiale załączonym poniżej. Nie zabrakło w nim również również Remake’owej Tify, której design jest wyjątkowo wierny oryginałowi, ale zawiera kilka świetnych zmian.

Square Enix pod koniec materiału ujawniło dwie edycje specjalne gry, Deluxe Edition oraz 1st Class Edition. Deluxe Edition (ok. 400 zł) zaoferuje nam m.in. Steelbook i Mini-Soundtrack na płycie, a 1st Class Edition (ok. 1400 zł) zawartość z Deluxe oraz figurkę Play Arts Kai Clouda na motocyklu. Twórcy ponownie potwierdzili przy tym, że gra będzie wydawana w epizodach i pierwsza część gry, składająca się z dwóch płyt blu-ray, skupi się wyłącznie na Midgarze.

Final Fantasy VII: Remake – Najnowszy zwiastun:

Final Fantasy VII: Remake – Deluxe i 1st Class Edition:

Final Fantasy VII: Remake – Galeria:

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów