Film World War Z 2- przesunięta data premiery

| | Przeczytasz w 1 minutę

Jeśli spodziewaliście się w czerwcu obejrzeć w kinach drugą część przeboju kinowego z 2013 roku World War Z, niestety muszę was zmartwić. Otóż studio Paramount ogłosiło przesunięcie daty premiery drugiej części, nie podając najbliższej daty wejścia filmu do kin. Data premiery przewidziana była na 9 czerwca tego roku. Film musiałby wówczas powalczyć o publiczność z inną produkcją, której data premiery jest również przewidziana na czerwiec a mianowicie z horrorem przygodowym Mumia z udziałem Toma Cruisa i Russella Crowe.

Dodatkowy czas ma być przeznaczony na doszlifowanie scenariusza. Jak podaje wewnętrzne źródło studia, Paramount ma nadzieję, że film wejdzie do kin w 2018 lub 2019 roku. Obraz World War Z z 2013 roku, w reżyserii Marca Forstera (007 Quantum of Solace, Czekając na wyrok) zarobił ponad 500 milionów dolarów. W rolach głównych wystąpił m. in. Brad Pitt (Sprzymierzeni, Bękarty wojny) oraz Mireille Enos (Sabotaż, serial Dochodzenie). Stanowisko reżysera nie zostało jeszcze objęte natomiast za scenariusz ma odpowiadać Steven Knight (Wschodnie obietnice, seriale Tabu oraz Peaky Blinders).

Źródło: variety.com/

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów