Fear the Wolves – nowa gra Battle Royale od twórców kultowego S.T.A.L.K.E.R.

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 2 min.
Fear The Wolves
Fear The Wolves

Wydawca Focus Home Interactive i studio Vostok Games, ogłosili dzisiaj grę Fear the Wolves. Będzie to postapokaliptyczny Battle Royale,  który jeszcze w tym roku ma się pojawić na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Wcześniej jednak gra zadebiutuje na platformie Steam w wersji Early Access.

Firmy Focus Home Interactive i Vostok Games zapowiedzieli wspólny projekt podczas dorocznej imprezy prasowej o nazwie „Le What’s Next de Focus”, która rozpoczęła się dzisiaj w Paryżu i trwać będzie do jutra.

Fear The Wolves będzie sieciową pierwszoosobową strzelanką, która jednak ma się znacznie różnić od innych przedstawicieli popularnego w ostatnim czasie gatunku Battle Royale. Gra będzie oferowała rozgrywkę w ekipie lub jako samotny wilk. Sama akcja będzie się rozgrywała na terenach zniszczonych przez promieniowanie Czarnobyla. By przetrwać, gracz będzie musiał martwić się o coś więcej niż tylko o pozostałych graczy. Na wrogich pustkowiach, czyhać będzie na gracze wiele śmiertelnych niebezpieczeństw jak przeróżne anomalia, dynamicznie zmieniającą się pogoda, a także zmutowane stworzenia.

Więcej informacji na temat Fear the Wolves, powinniśmy poznać w ciągu najbliższych godzin lub dni.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów