Far Cry New Dawn – znamy datę premiery najnowszej odsłony serii

Jakub Smolak | | Przeczytasz w 2 min.
Far Cry New Dawn
Far Cry New Dawn

Wczoraj informowaliśmy was o pierwszym wycieku informacji na temat najnowszego Far Cry. Dziś w nocy, podczas The Game Awards, Far Cry New Dawn został oficjalnie zapowiedziany a w ręce graczy trafił trailer. Będzie to niezależny sequel do Far Cry 5. Ponownie trafimy do Montany, lecz zupełnie odmienionej. Znajome miejsca odwiedzimy 17 lat po światowej katastrofie nuklearnej. Far Cry New Dawn zadebiutuje 15 lutego na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. Klimatyczny trailer możecie obejrzeć poniżej.

Z chaosu wojny wyłoniło się nowe życie, ale ci którym udało się przetrwać zagładę, zmierzą się z nowym zagrożeniem – bezwzględnymi bandytami i ich przywódczyniami. Bliźniaczki Mickey i Lou wychowały się na pograniczu gdzie nie obowiązywało żadne prawo. Spotykamy je gdy wspólnie najeżdżają Hope County, aby splądrować wszelkie dostępne tam zasoby. By odeprzeć to niszczycielskie zagrożenie, gracze muszą pomóc ocalałym rosnąć w siłę, wytwarzać chałupniczy arsenał, a także zawiązywać niespodziewane sojusze. W swojej głównej siedzibie gracze przygotują się do walki z zagrożeniem ze strony bandytów. Baza, zwana Prosperity, stanie się fortecą ocalałych. To tutaj będzie można wytwarzać amatorską broń i pojazdy, a także szkolić tam swoje „Spluwy do wynajęcia”.

Far Cry New Dawn – trailer

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów