Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

FILMY I SERIALE

Fallout doczeka się serialowej adaptacji

Fallout

Na oficjalnym profilu Fallouta na Twitterze pojawiło się enigmatyczne wideo. Nie byłoby w tym nic dziwnego, w końcu Bethesda rozwija Fallouta 76, gdyby nie pojawienie się napisu „Amazon Original” już na samym początku filmu. Po nim pojawia się logo firmy Kilter Films, a wszystko to wieńczy znany wszystkim fanom cyklu „Please Stand By”, które również zostało użyte jako hashtag, do opisu wideo.

Bez wątpienia to zapowiedź serialowej produkcji osadzonej w świecie Fallouta. Wskazuje na to pojawienie się loga Prime Video w prawym górnym rogu. Niestety żadne informacje o tej produkcji nie zostały zdradzone, ale nagła zapowiedź może zwiastować, że twórcy nie będą długo trzymać nas w niepewności i już wkrótce odkryją karty. Wiemy jedynie, że za serial odpowiadać będą Jonathan Nolan i Lisa Joy, czyli twórcy Westworld. Tym samym uniwersum za które odpowiedzialne jest Bethesda podąża zgodnie z obecnymi trendami, rozszerzają swoje uniwersum o serialową produkcję.

Nie tak dawno informowaliśmy, że gra Disco Elysium doczeka się produkcji telewizyjnej, zaś dzisiaj po południu dowiedzieliśmy się, że swój własny serial otrzyma gra My Friend Pedro, za którą odpowiedzialni będą David Leitch i Derek Kolstad, czyli twórcy Johna Wicka.

Amazon Studios ma na swoim koncie zarówno filmy, jak i seriale, które premierowo trafiają do usługi streamingowej studia, czyli Amazon Prime Video. Najgłośniejszym zapowiedzianym serialem platformy jest Władca Pierścieni, z premierą wyznaczoną na przyszły rok.

Z kolei Killer Films jest niezależną firmą produkcyjną, mając w swoim dorobku takie filmy jak: Vox Lux, sześciokrotnie nominowane do Oscara Carol, oraz Motyl Still Alice, za które Julianne Moore otrzymała złotą statuetkę. Studio współpracowało już wcześniej z Amazonem nad Z: The Beginning of Everything, pracowali również z HBO przy Westworld.

Advertisement. Scroll to continue reading.
Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

Advertisement