Everybody’s Gone to the Rapture tego lata zadebiutuje na PS4

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę

Everybody’s Gone to the Rapture to najnowsza produkcja studia Santa Monica, odpowiedzialnego między innymi za kultową serię God of War. Jak nie trudno się domyślić, gra będzie ekskluzywną pozycją na konsolę PlayStation 4 i choć nie znamy jeszcze dokładnej daty premiery, to  ujawniono dzisiaj, że zadebiutuje najbliższego lata. 

Everybody’s Gone to the Rapture miało początkowo ukazać się również na komputery stacjonarne, ale wstrzymana produkcję na tę platformę.

Gra będzie trzecioosobową artystyczną przygodówką o dość nietypowej fabule i mechanice rozgrywki. Wydarzenia będą miały miejsce w małej mieścinie na Wyspach Brytyjskich, w czasie ostatniego dnia istnienia świata. Głównym zadaniem gracza będzie eksplorowanie otoczenia oraz interakcja z napotkanymi ludźmi i przedmiotami. To w głównej mierze od nas samych będzie zależało, jak będzie wyglądał ostatni dzień końca świata.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów