Etap LittleBigPlanet zrealizowany za pomocą kreatora Dreams od Media Molecule

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Dreams
Dreams

Seria LittleBigPlanet skończyła 27 października 10 lat. Jej twórcy, studio Media Molecule postanowiło uczcić tę okrągłą rocznicę przeprowadzając specjalną transmisję na żywo. Pokazali podczas niej scenę „The Gardens” z LittleBigPlanet,  zrealizowaną w nadchodzącym tytule o nazwie Dreams.

Ekskluzywny cykl LittleBigPlanet o przygodach uroczej szmacianki, był pierwszym tytułem Sony zrealizowanym w konwencji „Graj, twórz, dziel się”. Gra pozwalała graczom na kreowanie własnych poziomów, których do tej pory zostało udostępnionych ponad 11 milionów.

Gra Dreams, czyli najnowsza produkcja od Media Molecule, to ewolucja koncepcji zapoczątkowanej przed dekadą. Pozwoli ona graczom, tworzyć nie tylko nowe poziomu, ale własne gry i historie. Będzie to narzędzie, które amatorskim twórcom platformówek, da niemal nieograniczone pole do popisania się kreatywnością.

Dreams ukaże się wyłącznie na PlayStation 4. Data premiery nie została jeszcze ogłoszona.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów