Epic Games Store zmienia politykę refundacji. Zwroty będą działały jak na Steamie

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 2 min.
Epic Games Store
Epic Games Store

Epic Games Store, nowy gracz na arenie cyfrowej dystrybucji gier, zaktualizował zasady zwrotu pieniędzy dla graczy niezadowolonych z zakupionego towaru oraz wprowadził więcej wsparcia dla regionalnych cen.

Zmiana polityki refundacji przez Epic Games jest podyktowana dopasowaniem się do konkurencji, w szczególności do zasad panujących na platformie Valve. Sergey Galyonkin, twórca SteamSpy, a obecnie pracownik Epic, informował w serii tweetów o prowadzeniu pożądanych przez graczy funkcji.

Najważniejszą wiadomością jest oczywiście nowa polityka refundacji. Oznacza ona zwrot pieniędzy bez zadawania pytań, jeśli gracz posiada grę krócej niż dwa tygodnie i zagrał w nią mniej niż dwie godziny. Zamówienia przedpremierowe można anulować w dowolnym momencie jeśli do premiery gry zostało więcej 14 dni.

Epic Games Store otrzymało również wsparcie dla 30 różnych regionów i 130 krajów, dzięki czemu większość graczy będzie mogła płacić za gry w krajowej walucie.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów