Empire of Sin – nowa gra Johna Romero z datą premiery!

Empire of Sin

Empire of Sin – nowa gra Romero Games otrzymała potwierdzoną datę premiery. Produkcja zostanie wydana na PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch oraz PC i Mac za pośrednictwem platformy Steam już 1 grudnia.

Empire of Sin to nowa gra strategiczna stworzona przez Johna Romero i Paradox Interactive, która umieszcza nas w samym sercu bezwzględnego przestępczego półświatka Chicago z czasów prohibicji 1920 roku. Wcielamy się w jednego z czternastu prawdziwych i inspirowanych historią bossów mafii, takich jak Al Capone, Stephanie St. Clair lub Goldie Garneau, i zbieramy gangsterów, budujemy swoje imperium przestępcze i zarządzamy nim oraz bronimy swojego terytorium przed rywalizującymi gangami. Patrząc na materiały z rozgrywki, nie sposób uciec od skojarzeń z takimi tytułami jak seria XCOM, czy polskie Phantom Doctrine. Setting robi swoje, trzeba autorom przyznać, że jest bardzo ciekawy, a prezentowane zwiastuny, jak ten poniżej, bardzo klimatyczne.

Pre-order Empire of Sin na PC możecie dorwać w tym miejscu. Autorzy skupili się na trzech progach cenowych – standardowa edycja cyfrowa została wyceniona na 143 złote. Edycja Deluxe kosztująca 180 złotych, oferuje drobne dodatki takie jak m.in. czwórkę grywalnych gangsterów, których można zwerbować, czy zestaw Golden Weapon Set zawierający trzy ekskluzywne skórki broni. Najdroższa edycja Premium to spory wydatek, ale za 250 złotych otrzymujecie wszystko to co zawiera edycja Deluxe oraz Season Passa.

Empire of Sin zwiastun