Emily Blunt dołącza do obsady nowego filmu Disneya

| @Kr4ju | | Przeczytasz w 1 min.
Jungle Cruise
Jungle Cruise

Emily Blunt dostała rolę w “Jungle Cruise”, nowym widowisku Disneya. Jungle Cruise, niczym “Piraci z Karaibów”, będzie bazować na jednej z atrakcji z Disneylandu. W niej uczestnicy biorą udział w podróży łódką po rzece, która ma imitować Nil oraz Amazonkę. Oprócz atrakcyjnej wodnej wycieczce, dzięki atrakcji można zapoznać się z charakterystyczną fauną i florą tamtych obszarów.

Emily Blunt dołącza więc do Dwayne’a Johnsona, który został obsadzony w głównej roli. Nie znamy szczegółów fabuły, ani też ról, w jakich wcielić mają się gwiazdy filmu, ale produkcja ma zostać utrzymana w klimacie Indiany Jones’a.

Reżyserem “Jungle Cruise” został Jaume Collet-Serra, doskonale znany wszystkim fanom kina akcji. “Pasażer”, jego najnowszy film z Liamem Neesonem, został chłodno przyjęty przez krytyków i widzów. Zatrudnienie go przez Disneya może sugerować, że “Jungle Cruise” nie będzie kolejnym typowym filmem przygodowym z masą humoru.

Dyskusja

Komentarzy ( 2 )

  1. Szuszu napisał(a):

    Collet-Serra i Disney, brzmi co najmniej ciekawie… W sumie dobry news, miło będzie zobaczyć coś spod jego ręki, co nie będzie filmem akcji. A czy Pasażer był aż tak “chłodno przyjęty”, to nie wiem, czy się zgodzę, przez krytykę może, ale nie przez widzów

  2. MT napisał(a):

    ayy mignęło mi nazwisko Liama Neesona i już miałem nadzieję, że to on będzie w tym nowym disneyowskim filmie grać

Dodaj komentarz