Eldest Souls już dostępne na PC i konsolach

Eldest Souls
Eldest Souls

Oczekiwana soulslike’owa gra boss rush zatytułowana Eldest Souls, ujrzała światło dzienne, by od razu przykryć je mrokiem brutalnej walki, która gwarantuje wyzwanie nawet dla najbardziej wymagających graczy.

Deweloperzy z Fallen Flag Studios stworzyli grę skupioną na wymagającej walce. Gracze spotkają w Eldest Souls precyzyjnie zaprojektowanych bossów, w starciu z którymi liczyć się będą ułamki sekund. Dynamiczna jatka toczona jest tu w zachwycającej i klimatycznej oprawie pixel artu, przygotowanego z dbałością o każdy 16-bitowy detal. Podczas konfrontacji nie ma jednak czasu na podziwianie piękna Cytadeli – ten monumentalny pomnik tryumfu ludzkości został zapomniany na wieki, a trzewia budynku wypełnia mrok.

Eldest Souls skupia się jedynie na najtrudniejszych pojedynkach – starciach z bossami. Każdy ze Starych Bogów to nowe i wyjątkowe wyzwanie dla gracza. Od pokonanych wrogów można przejąć ich niebiańską moc, która pozwala graczowi odblokować unikalne talenty i umiejętności. Za ich pomocą może na wiele sposobów spersonalizować swój styl walki.

Eldest Souls dostępne jest na PS5, PS4, Xbox Sereis X|S, Xbox One, Nintendo Switch, i PC za około 80 zł.

Tagi: