EA wyjaśnia dlaczego DLC do Titanfall 2 będą za darmo

Damian Stefański | @DStefanski | | Przeczytasz w 1 minutę
Titanfall 2

Deweloperzy Titanfall 2 ze studia Respawn dawno temu ogłosili, że gra będzie pozbawiona przepustki sezonowej. Oznacza to, że wszystkie wydane DLC z nowymi mapami i trybami będą udostępniane absolutnie za darmo. Teraz EA wyjaśnił dlaczego podjęła taki krok.

CEO Andrew Wilson powiedział w komunikacie do inwestorów, że reakcje na wiadomość o bezpłatnych DLC są bardzo pozytywne. Dodał, że EA i Respawn są po stronie graczy i zamierzają rozwijać i stworzyć dużą społeczność Titanfall. Blake Jorgensen dodał również:

Oznacza to, że szukamy sposobów, które pomogą nie podzielić społeczność we wczesnych stadiach oraz zachęcić jak najwięcej graczy do gry. Możemy nadal budować tę markę.

Czyli prawdopodobnie EA ma już w planach kolejną odsłonę gry z tytanami.

Na naszym portalu znajdziecie recenzja Titanfall 2. Produkcja zadebiutowała 28 października na PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów