Dzisiaj nastąpi zapowiedź Spyro the Dragon: Treasure Trilogy?

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Spyro The Dragon Treasure Trilogy
Spyro The Dragon Treasure Trilogy

Już od kilku tygodni branżę gier elektryzują plotki na temat powrotu fioletowego smoka (czytaj). Tym razem źródłem doniesień jest użytkownik forum Reddit, kryjący się pod nickiem B4DASS. Zdradził on wczoraj, że następnego dnia nastąpi zapowiedź Spyro the Dragon: Treasure Trilogy. Informację tą zdobył ponoć od ludzi zatrudnionych w Activision.

Choć doniesienie te jeszcze kilka miesięcy temu mogłoby wydawać się absurdalne, to jednak obecnie wydaje się całkiem prawdopodobne. Ostatnio o Spyro jest dość głośno, a sam B4DASS ujawnił chociażby nadejście Call of Duty: Black Ops 4.

Zapowiedź gry ma nastąpić dzisiaj o godzinie 21:00. W skład Spyro the Dragon: Treasure Trilogy mają wejść trzy części dostępne pierwotnie na pierwszej konsoli PlayStation –  Spyro the Dragon, Spyro 2: Gateway to Glimmer oraz Spyro: Year of the Dragon.

Źródło: http://www.playstationlifestyle.net/2018/03/15/report-spyro-the-dragon-treasure-trilogy-reveal-today/

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów