Dzisiaj na Steam debiutuje horror erotyczny Lust for Darkness

| @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Lust For Darkness
Lust For Darkness

Lust for Darkness to produkcja, o której być może jeszcze nie słyszeliście, ale to wcale nie oznacza, że nie jest ona warta waszej uwagi. Jest to świetnie prezentujący się pod względem oprawy erotyczny horror od polskiego studia Movie Games Lunarium. Sama historia również zapowiada się interesująco, o czym wspominał Robert przy okazji ogrywania w zeszłym roku wersji demo (czytaj).

W grze wcielamy się w Jonathana Moona, mężczyznę, który otrzymuje list od swojej rzekomo zmarłej rok temu żony. Kierując się informacjami zawartymi w wiadomości rusza on do tajemniczej wiktoriańskiej posiadłości i przypadkowo zostaje świadkiem ceremonii tajemniczego kultu, podczas której otwierają się bramy do innego wymiaru. Ten świat to Lusst’ghaa, miejsce zamieszkiwane przez istoty, które na własne życzenie uległy absolutnemu zezwierzęceniu.

Lust for Darkness będzie dzisiaj wieczorem dostępne na platformie Steam.

Zwiastun Lust for Darkness

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

Metro Exodus – grafiki prezentujące postacie i potwory https://t.co/vLquMzNjX1 https://t.co/kFi61YuWiW
Fabularny zwiastun Far Cry New Dawn https://t.co/Dltgz62MBN https://t.co/M06xMFXGxq

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch