Od dzisiaj abonenci EA Access grają za darmo w FIFA 18

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Fifa 18
Fifa 18

FIFA 18, najnowsza odsłona piłkarskiej serii od EA, jest od dziś dostępna do pobrania dla abonentów EA Access, wyłącznie na konsoli Xbox One. Tym samym, posiadacze aktywnej usługi EA Access mogą już na tydzień przed premierą pobrać i uruchomić pełną wersje FIFA 18 i to zupełnie za darmo.

Współpraca Microsftu z Elektronikami, jest jednym z ważniejszych argumentów przemawiających na korzyść konsol z rodziny Xbox One. Abonenci EA Access na konsoli Xbox One uzyskują nie tylko wcześniejszy dostęp do gier premierowych Electronic Arts, ale także płacą 10% mniej za cyfrowe produkty EA. Posiadacze usługi otrzymują również dostęp do bazy gier The Vault i mogą bez dodatkowych opłat grać w najpopularniejsze tytuły Electronic Arts w pełnej wersji i bez ograniczenia czasowego, takie jak Battlefield 1, Titanfall 2, wcześniejsze odsłony serii FIFA czy Mass Effect.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów