Anthem znalazł prawie 4 miliony nabywców

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 1 minutę
Anthem
Anthem

Anthem zapowiadał się na intrygującą produkcję, ale w praktyce otrzymaliśmy nieukończony produkt z masą błędów i problemów. Okazuje się jednak, że nie przeszkodziło to produkcji BioWare dotrzeć do sporej rzeszy graczy. Przygody Freelancerów trafiły do 3,7 miliona graczy na całym świecie. Wynik dotyczy wersji fizycznej i cyfrowej, a biorąc pod uwagę opłakany stan gry, jest się z czego cieszyć.

Problemem są jednak pracownicy studia, którzy obarczają graczy winą słabej sprzedaży gry. Ani oni,  ani Electronic Arts nie sądzili, że gracze podejdą negatywnie do nieukończonej gry, za którą trzeba wydać pełną kwotę.

Najnowsza produkcja studia odpowiedzialnego wcześniej za Mass Effect ma trafić do usługi EA Access w momencie jej debiutu na PlayStation 4, czyli w lipcu tego roku.

Anthem Zatopione Cele

Electronic Arts nadal zamierza wspierać produkcję, ponieważ brakuje im podobnej gry w portfolio. Jeżeli kolejne łatki i udostępnienie gry w EA Access nie pomogą, istnieje cień szansy, że gra przejdzie na model Free 2 Play.

W tej chwili pracownicy BioWare pracują w pocie czoła nad nadchodzącymi łatkami i dodaniem nowej zawartości, więc należy uzbroić się w cierpliwość.

Źródło: https://www.reddit.com/r/AnthemTheGame/comments/bomw8h/anthem_is_coming_to_ea_access_and_free_to_play_is/

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Wątki w komentarzach
0 Odpowiedz na wątek
0 Followers
 
Najpopularniejsze komentarze
Najlepiej oceniane komentarze
1 Comment authors
NUDABC (@NUDABCg) Recent comment authors
najnowszy najstarszy oceniany
NUDABC (@NUDABCg)
Gość

No raczej nie ma „się z czego cieszyć” skoro EA chciało sprzedać 5-6 mln kopii w pierwszym miesiącu.
Więc skoro sprzedali ‚tylko’ 3,7 mln do chwili obecnej… To jednak jest to porażka totalna.

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów