Dziś startuje nowy sezon Call of Duty: Black Ops 4 na PlayStation 4

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 2 min.
Call Of Duty Black Ops 4 Operacja Zero Bezwględne
Call Of Duty Black Ops 4 Operacja Zero Bezwględne

Nowy sezon zawartości do Call of Duty: Black Ops 4 rozpoczął się dziś dla wszystkich grających na PlayStation 4. Właściciele innych platform otrzymają do niego dostęp wkrótce, ale dokładna data nie została ujawniona. Dzisiejsza aktualizacja dodaje świeże treści dostępne są dla wszystkich trybów, a wśród nich znajdą się m.in.:

  • Nowy Specjalista – Gracze mogą przeprogramować przebieg bitwy dzięki Zero, nowej Specjalistce, którą można wykorzystać w rozgrywkach wieloosobowych oraz trybie Blackout. W multiplayerze Zero może zakłócać działania i odciągać uwagę przeciwników za pomocą potężnych narzędzi do hakowania, potencjalnie zmieniając przebieg bitwy w kluczowych momentach.
  • Nowa lokalizacja oraz aktualizacje w Blackout – Hijacked to najnowsze miejsce docelowe w Blackout, inspirowane intensywną, klasyczną mapą do gry wieloosobowej z Black Ops II. Fani mogą zebrać ekwipunek na tym luksusowym jachcie i zmierzyć się z oponentami w drodze do finalnego okręgu. Ponadto, gracze mogą wskoczyć do nowych opancerzonych pojazdów, gdy już postawią nogę na suchym lądzie.
  • Wydarzenie świąteczne – Gdy Operacja Zero Bezwzględne stanie się dostępna, święta nadejdą do trybu Blackout, a gracze będą mogli dokonać natarcia na wrogów za pomocą śnieżek.
  • Nowy ekwipunek na Czarnym Rynku – Operacja Zero Bezwzględne wprowadza potężny karabin szturmowy oraz szybkostrzelne pistolet maszynowy na Czarny Rynek, które gracze mogą odblokować przez system Kontrabandy. Dodatkowo, fani mogą kolekcjonować nowe taktyczne ubrania, akcesoria do personalizacji, nowe postaci do wykorzystania w trybie Blackout, oraz specjalne, świątecznie zapakowane bronie do walki wręcz – w sam raz na święta.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów