Dziś premiera Portal Knights na PC, PlayStation 4 i Xbox One

Gra już będąc w fazie wczesnego dostępu, zgarnęła wiele prestiżowych nagród.

| @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 min.

Po ponad rocznym pobycie na platformie Steam w fazie Early Access, Portal Knights w końcu debiutuje w pełnej wersji i to również na konsolach. Produkcja niemieckiego studia Keen Games to sandboxowa gra z RPG ze sporą dawką craftingu. Miłośnicy LEGO Worlds i Minecrafta powinni być więc zachwyceni, ale myślę, że nie tylko oni.

W grze wcielamy się w wojownika, którego zadaniem jest zjednoczyć rozbity na wyspy świat. Pomiędzy krainami, które są generowane losowo, przemieszczamy się za pomocą specjalnych portali. Każda wyspa charakteryzuje się innym ekosystemem i możemy ją dowolnie modyfikować, korzystając również z surowców dostępnych w innych krainach. Portal Knights zapewnia niemal nieograniczoną swobodę w eksploracji i kreowaniu otaczającego nas świata. Tytuł wspiera sieciową kooperację i w towarzystwie zapewnia jeszcze więcej zabawy.

Jeśli nie jesteście pewni, czy Portal Knights wam się spodoba, możecie wypróbować bezpłatne demo, które jest dostępna dla posiadaczy konsol PlayStation 4 i Xbox One.

Premierowy zwiastun Portal Knights