Dyrektor marki Final Fantasy: Nowe odsłony serii już w 2018 r.

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę

Shinji Hashimoto, dyrektor marki Final Fantasy i producent wykonawczy w Square Enix w trakcie wywiadu dla EDAMAME Arcade Channel zapowiedział nadejście kilku nowych odsłon serii już w przyszłym roku. Przedstawiciel SE podkreślił, że ich zespoły ciężko pracują nad nowymi produkcjami i 2018 rok przyniesie wiele ekscytujących, nowych gier z serii Final Fantasy.

Czego możemy się spodziewać? Jeśli Hashimoto, kojarzony głównie z ‚please be excited’ z Playstation Experience 2013 nie nakręca ponownie fanów na jakąś błahostkę, być może możemy liczyć na wydanie pierwszego rozdziału remake’u Final Fantasy VII oraz FFXV w kompletnie nowej formie na Nintendo Switch. Istnieje jednak również spora szansa na kolejne produkcje mobilne i wydanie remastera VIII z PC na pozostałych platformach, więc na ten moment z otwieraniem szampanów warto jeszcze się wstrzymać.

Źródło: https://www.resetera.com/threads/hashimoto-big-new-final-fantasy-titles-to-come-in-2018.8299/

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów