Dynamiczny motyw dla PS4 inspirowany Everybody’s Gone to the Rapture, całkowicie za darmo

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę

Everybody’s Gone to the Rapture, to chyba największa premiera kończących się wakacji, na konsolę PlayStation 4. Twórcy na pocieszenie, że kierat już się zbliża, zgotowali posiadaczom najnowszej konsoli Sony, miłą niespodziankę. Bardzo ciekawy dynamiczny motyw inspirowany produkcją studia The Chinese Room, można  pobrać całkowicie za darmo, ale by to zrobić, trzeba spełnić najpierw dwa proste zadania i jeden warunek.

Pierwsze to wejść na tę stronę, a drugie to podać swój adres email i udzielić poprawną odpowiedź, która brzmi „Yaughton”.  Następnie otrzymamy kod, który umożliwi nam bezpłatne pobranie tematu z PlayStation Store. Warunek to posiadania amerykańskiego konta PlayStation Network. Zainteresowani powinni się śpieszyć, gdyż oferta traw do 4 września.

Dyskusja

Komentarzy ( 2 )

  1. Sebastian Kupczyk pisze:

    ECEE-3NNG-9K4R – działa tylko na US kontach :(

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów