Dying Light: The Following z nowym poziomem trudności

Damian Stefański | @DStefanski | | Przeczytasz w 2 min.

W zbliżającej się wielkimi krokami Dying Light: The Following – Enhanced Edition zmian będzie bardzo dużo i nie jest to tylko dodanie pojazdów. Techland zaprezentował w serwisie YouTubie kolejne nowości. Jeśli Dying Light było dla Was za łatwe, ucieszycie się na pewno z nowego trudniejszego poziomu trudności.

Co będzie oferować nowy poziom trudności?

  • ogranicza użycie broni z Easter Eggów,
  • wprowadza kary doświadczenia po śmierci,
  • sprawia, że przeciwnicy są bardziej wymagający,
  • i wiele innych elementów utrudniających rozgrywkę.

Sami twórcy gry o trybie koszmaru wypowiadają się następująco:

“Tryb Koszmaru zaprojektowaliśmy dla tych graczy, którzy szukają większych wyzwań i pełniejszej immersji. Koszmar bierze wszystkie elementy z trudnego poziomu i podkręca je jeszcze bardziej.” – mówi producent, Tymon Smektała. “Staramy się zbliżyć doświadczenia płynące z Dying Light do tych, które mogłyby mieć miejsce podczas prawdziwej apokalipsy, do sytuacji w której każdy twój ruch może zaważyć o twoim być albo nie być. Dodaliśmy jednak dwa ułatwienia. Rozgrywka w trybie współpracy na najwyższym poziomie daje więcej punktów doświadczenia i zwiększa szansę na znalezienie najlepszych przedmiotów.” – dodaje Smektała.

Źródło: Informacja prasowa

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów