Dying Light seria filmowych poradników

| @DStefanski | | Przeczytasz w 1 minutę

Techland opublikował dodatkowe wskazówki i porady, które pomogą nowym i aktualnym fanom przetrwać wyprawę do strefy kwarantanny. W tym celu powstała seria sześciu filmów z podpowiedziami developerów, opatrzonych komentarzem Lead Game Designera Macieja Binkowskiego, który przeprowadzi graczy przez najważniejsze elementy rozgrywki. Pierwszy odcinek – „The More the Merrier” – koncentruje się na korzyściach wynikających z gry w kooperacji oraz ukazuje plusy i minusy atakowania rozgrywek innych graczy w roli Nocnego Łowcy.

Kolejne odcinki Dying Light Developer Tips będą ukazywały się codziennie aż do 23 lutego. W nadchodzących odcinkach Maciej Binkowski przedstawi szczegóły dotyczące sztuki poruszania się w grze, taktyk pomocnych w przetrwaniu nocy, efektywnej walki z zombie i wiele więcej.

Źródło: Informacja prasowa.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów