Dying Light – od dziś darmowa nowa zawartość

Dying Light2

Najnowsza paczka zawartości do Dying Light ukaże się już dzisiaj, to jest 10 marca, i jest całkowicie darmowa dla wszystkich posiadaczy gry. Aktualizacja wzbogaca rozgrywkę między innymi o dodatkowe stroje dla postaci, nowe bronie do odnalezienia w strefie kwarantanny, usprawnienia rozgrywki oraz wyczekiwany przez graczy tryb Hard.

Wspomniany tryb Hard wprowadza szereg zmian i utrudnień, dzięki którym zaprawieni w bojach weterani kwarantanny mogą zmierzyć się z nowym wyzwaniem. Uruchamiając wyższy poziom trudności gracze będą musieli się zmierzyć między innymi z bardziej wymagający segmentami nocnymi oraz koniecznością rygorystycznego zarządzania wskaźnikiem zdrowia.

Przy tej okazji Techland opublikował specjalny film, który prezentuje najważniejsze punkty dzisiejszej aktualizacji i szczegółowo wyjaśnia, jak zmieniają się zasady przetrwania w trybie Hard.

Opis aktualizacji ‘Hard Mode’:

  • Tryb HARD – nowe wyzwanie dla doświadczonych ocaleńców
  • DODATKOWE STROJE – w tym stroje narodowe i za ukończenie gry
  • DZIESIĄTKI NOWYCH BRONI – Kościołupacz, Młot Runiczny i o wiele więcej
  • ZŁOTY poziom rzadkości – czyli najbardziej poszukiwane bronie w kwarantannie
  • Szereg ulepszeń w rozgrywce i działaniu gry

Również dzisiaj ma swoją premierę zestaw Ultimate Survivor Bundle do Dying Light. DLC jest dostępne na wszystkich platformach jako część oferty Season Pass oraz osobno w cenie 21 złotych.

Źródło: Informacja prasowa.