Dying Light – od dziś darmowa nowa zawartość

Informacja Prasowa | | Przeczytasz w 2 min.

Najnowsza paczka zawartości do Dying Light ukaże się już dzisiaj, to jest 10 marca, i jest całkowicie darmowa dla wszystkich posiadaczy gry. Aktualizacja wzbogaca rozgrywkę między innymi o dodatkowe stroje dla postaci, nowe bronie do odnalezienia w strefie kwarantanny, usprawnienia rozgrywki oraz wyczekiwany przez graczy tryb Hard.

Wspomniany tryb Hard wprowadza szereg zmian i utrudnień, dzięki którym zaprawieni w bojach weterani kwarantanny mogą zmierzyć się z nowym wyzwaniem. Uruchamiając wyższy poziom trudności gracze będą musieli się zmierzyć między innymi z bardziej wymagający segmentami nocnymi oraz koniecznością rygorystycznego zarządzania wskaźnikiem zdrowia.

Przy tej okazji Techland opublikował specjalny film, który prezentuje najważniejsze punkty dzisiejszej aktualizacji i szczegółowo wyjaśnia, jak zmieniają się zasady przetrwania w trybie Hard.

Opis aktualizacji ‘Hard Mode’:

  • Tryb HARD – nowe wyzwanie dla doświadczonych ocaleńców
  • DODATKOWE STROJE – w tym stroje narodowe i za ukończenie gry
  • DZIESIĄTKI NOWYCH BRONI – Kościołupacz, Młot Runiczny i o wiele więcej
  • ZŁOTY poziom rzadkości – czyli najbardziej poszukiwane bronie w kwarantannie
  • Szereg ulepszeń w rozgrywce i działaniu gry

Również dzisiaj ma swoją premierę zestaw Ultimate Survivor Bundle do Dying Light. DLC jest dostępne na wszystkich platformach jako część oferty Season Pass oraz osobno w cenie 21 złotych.

Źródło: Informacja prasowa.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów