Dying Light Companion – zdobądź dodatkowy ekwipunek

Damian Stefański | @DStefanski | | Przeczytasz w 1 minutę

Na telefony z systemem  iOS oraz Android pojawiła się aplikacja umożliwiająca zdobycie dodatkowego ekwipunku do gry Dying Light. Gra polega na wysyłaniu zwiadowców na misje. Każde zadanie trwa określony czas i wymaga odpowiedniej siły grupy.Zwiadowca jeśli przeżyje dostarcza nam nagrody (równego rodzaju ekwipunek od prostych elementów jak sznurek do gotowych apteczek czy naboi). Czym dłużej używamy danego zawodnika awansuje on na wyższe levele i ma większą siłę przez co może brać udział w trudniejszych i dłuższych zadaniach.

Cała rozgrywka polega jedynie na klikaniu i czekaniu na powrót zwiadowców. Zebrane elementy mogą zostać przetransportowane do gry na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. Jednorazowo w jednej paczce mamy możliwość wysłania maksymalnie 20 sztuk. Paczkę odbierzemy u kwatermistrza.

Dying Light Companion nie porywa grywalnością, ale pozwala skompletować ekwipunek dzięki któremu łatwiej przetrwamy w Haram.

 

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów