Dying Light: Aleja Koszmarów w księgarniach

Informacja Prasowa | | Przeczytasz w 1 minutę

Dying Light w Edycji Kolekcjonerskiej zawierał e-booka – powieść zatytułowaną Aleja Koszmarów, będącą prequelem do wydarzeń przedstawionych w grze i przenoszącą czytelników do momentu tuż przed wybuchem epidemii w mieście Harran. Od wczoraj, dzięki wydawnictwu Zysk i S-ka, powieść dostępna jest także jako klasyczna książka i można ją nabyć niezależnie od gry.

Dying Light: Aleja Koszmarów została napisana przez Raymonda Bensona, autora ponad trzydziestu opublikowanych tytułów, w tym oryginalnych powieści o Jamesie Bondzie na zlecenie Ian Fleming Estate. Powieść przedstawia przerażającą historię Mel Wyatt, osiemnastoletniej amerykańskiej lekkoatletki, która dwa tygodnie wcześniej uczestniczyła w Światowych Igrzyskach Lekkoatletycznych w Harran. Będąc jedną z wielu Amerykanów pozostałych w Harran po wybuchu epidemii, Mel udało się przetrwać wraz jej młodszym bratem, Paulem, w odizolowanym hotelu – ich rodzice zostali zabici pierwszego dnia ataków zainfekowanych na stadion. Tak zaczyna się emocjonujący niczym tykająca bomba zegarowa thriller o przetrwaniu.

Źródło: Informacja prasowa.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów